Obsah

Městské kulturní středisko Kyjov : Akce červenec

Typ: ostatní
LETNÍ FARMÁŘSKÉ TRHY středa 1.7.2020
před kyjovskou radnicí a domem kultury, od 7:00 do 14:00 hodin
Srdečně vás zveme na prázdninové farmářské trhy do Kyjova před radnici. Těší se na vás vaši oblíbení prodejci i ti zcela noví, s regionální nabídkou. Naše pozvání přijali také flašinetáři, kteří přispějí dobré náladě a atmosféře pravého farmářského trhu. Přijďte ochutnat, nakoupit, zažít... Těšíme se na vás tentokrát se širokou nabídkou regionálních produktů.

ČECHOMOR – AKUSTICKY pátek 3.7.2020
Letní kino Kyjov, od 19:30 hodin
Již tento pátek do Kyjova zavítá legendární skupina Čechomor, tentokrát se svým akustickým turné. Můžete se těšit na úplně nové zpracování tradičních hitovek i lidovek.
Vstupné 590 Kč, předprodej v síti Ticketstream, vstupenky k zakoupení na www.dum-kultury-kyjov.cz.

VANDRÁCI VAGAMUNDOS sobota 11.7.2020
Letní kino Kyjov, 21:00 hodin
Ikonické trio (herci Pavel Liška a Jan Révai a kameraman Hynek Bernard) tři měsíce brázdilo střední Ameriku na motorkách. Přijďte si na letňák vyslechnout jejich zážitky a příběhy, které stojí zato. Návštěvou Kyjova Vandráci zakončují turné a začnou se připravovat na nové dobrodružství, o kterém nám prozradí více v sobotu 11. července.
Vstupné 300 Kč, předprodej na pokladně Domu kultury Kyjov, v Infocentru města Kyjova nebo na www.dum-kultury-kyjov.cz.

NA STOJÁKA pátek 28.7.2020
Letní kino Kyjov, 20:00 hodin
Ano, i v Kyjově se hraje Na Stojáka, a to v červenci na letňáku! Dostaví se Karel Hynek, Arnošt Frauenberg, Dan Čech a Lukáš Pavlásek. Legendární stand up komikové přijedou do Kyjova a moc se na vás těší se svou show.
Vstupné v předprodeji 250 Kč. Předprodej na pokladně Domu kultury Kyjov, v Infocentru města Kyjova nebo na www.dum-kultury-kyjov.cz.


Vytvořeno: 29. 6. 2020
Poslední aktualizace: 29. 6. 2020 15:31
Autor: Správce Webu