Obsah

IDOS JMK

Typ: ostatní
Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!
Opět Vám posíláme informace o chystaných výlukách a změnách v dopravě, které Vám pomohou, abyste cestovali pohodlněji a klidněji. O víkendu se připravte na nápor cestujících na hřbitovy, DPMB v Brně posiluje tramvaje na Ústřední hřbitov a přímo po Ústředním hřibotově až do neděle bude jezdít zvláštní mikrobusová linka. Tento a příští víkend máme hlášenou tramvajovou výluku na ulici Křenové. Mimo Brno neevidujeme o víkendu žádné změny v dopravě.
Příští týden se však připravte na 4 vlakové výluky. Od pondělí do čtvrtka proběhne výluka mezi Brnem, Ivančicemi a Mor. Krumlovem na lince S41. V pondělí a úterý bude výluka na lince S81 mezi Znojmem - Šumnou / Grešlovým Mýtem. V pondělí a úterý budou vlaky mezi Mikulovem a Břeclaví rovněž nahrazeny autobusy. Od středy na 14 dní budou vlaky S8 mezi Hrušovany nad Jevišovkou - Šanovem nahrazeny autobusy.
Podrobnosti najdete i na odkazu: Infomail IDS JMK 41/2019.
SVĚTÉLKA SVÍCÍ MRAZIVOU NOCÍ KMITAJÍ
DUŠIČEK ČAS ZAS PŘIŠEL K NÁM
HŘBITOVNÍ BRÁNY ZÁSTUPY VZPOMÍNEK VÍTAJÍ
TÉ NOCI SNAD NIKDO NECHCE BÝTI SÁM.
Nezapomeňte na svátek všech svatých zajet na hřbitovy zavzpomínat na své blízké! Využijte k cestě posílenou veřejnou dopravu a nekomplikujte si cesty a parkování autem.
Pro přihlášení nebo odhlášení odběru infomailů stačí zadat příslušný email do pravého horního rohu na našem webu www.idsjmk.cz.
KORDIS JMK, a.s.
koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje
31. 10. 2019


Příloha

Vytvořeno: 1. 11. 2019
Poslední aktualizace: 1. 11. 2019 09:46
Autor: Správce Webu